Najlepszy asortyment dla wszystkich jeźdźców

Oczekujesz najwyższej jakości i dobrych cen? Znalazłeś najlepsze miejsce, odnajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz!

Sklep jeździecki

Biotyna Over Horse

Biotyna Over Horse jest mieszanką uzupełniającą, której głównym zadaniem jest wzmocnienie zarówno zdrowia, jak i siły konia i jego kopyt. Biotynę Over Horse wyróżnia wysoki poziom miedzi, cynku, metioniny, a także oczywiście biotyny. Poznaj dokładne zastosowanie Biotyny Over Horse.

Biotyna Over Horse

Czy suplementowanie biotyny over horse jest bezpieczne?

Suplementowanie biotyny over horse jest jak najbardziej bezpieczne, szczególnie że dzięki niej zdrowie konia wiele zyskuje. Biotyna Over Horse charakteryzuje wiele zalet, które znacznie mogą poprawić kondycję wierzchowców.

Jej główne zastosowanie odnajduje się w odbudowie kopyta i sierści. Ma również wspaniałe właściwości, które wspomagają układ krwionośny, układ pokarmowy, stawy i mięśnie.

Dodatkowym plusem stosowania biotyny over horse jest zapobieganie niektórym zmianom skórnym, jak np. łojotok. Biotyna również stabilizuje poziom cukru we krwi.

Ogrom plusów Biotyny Over Horse powinien więc skłonić każdego do przemyślenia nad kupnem tego produktu.

Jak stosować biotynę over horse?

Stosowanie biotyny over horse jest wyjątkowo proste. Jedyne co musisz zrobić, to wymieszanie biotyny z paszą dla konia. To tyle, a efekty z pewnością będą dobrze zauważalne!

Jeżeli natomiast chodzi o dawkowanie, przedstawia się to następująco:

  • U źrebaków dawkowanie to: 5 g dziennie,
  • U koni dorosłych dawkowanie to: 10 g dziennie.

Biotyna Over Horse

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.